Ukraińska piosenkarka rapowa Alona Alyona napisała na swojej stronie na Instagramie, że Ukraina powinna zakazać produkcje naturalnego futra.

„Na Ukrainie kwestia wprowadzenia ustawy zakazującej produkcji futra jest wciąż otwarta. Zachęcam wszystkich polityków, aby zwracali na to uwagę! Ale projekt ustawy jest tylko częścią sprawy. Warto zacząć od siebie. Jest znacznie bardziej stylowa i piękna niż czyjeś ciało. Musimy pamiętać, że wielkie zmiany zaczynają się od nas samych” - napisała piosenkarka.

Alyona Alyona urodziła się 14 czerwca 1991 r. w Kapitanivce w obwodzie kirowogradzkim. Przed rozpoczęciem kariery muzycznej pracowała jako nauczycielka przedszkola w Borysiewce w obwodzie kijowskim. W teledysku do piosenki „I wychodzę z domu” pokazała przeprowadzkę do Kijowa.

Alyona Alyona znalazła się na liście najciekawszych nowych artystów z Europy według The New York Times.

 

Źródło: https://gordonua.com/bulvar/news/bez-zhivoderen-alyona-alyona-prizvala-otkazatsya-ot-meha-i-kozhi-1488557.html

Tłumaczenie: Ruslana Safonova

 

Państwo: 

Komentarze

Wysłane przez GztVG (niezweryfikowany) w

Pills information for patients. What side effects? <a href="https://prednisone4u.top">can i buy generic prednisone without dr prescription</a> in US. Best about pills. Read information now.
<a href=http://satkesmabespolri.org/berita/detail/56/RUMAHOKSIGENPOLDARIAU>Every... about drugs.</a> <a href=https://amp.en.vaskar.co.in/translate/1?to=ru&from=en&source=Pills%20inf... trends of medication.</a> <a href=https://onlinedietist.se/medelhavskyckling-med-rostad-paprika-kryddig-to... what you want to know about drugs.</a> 76ce3f3

Strony

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
1 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.