„Viking Bay”

12 kilometrów od Lwowa. Jest hotel w kurorcie „Viking Bay”. Jest to unikalny kompleks z dwoma jeziorami i rozległym terytorium o powierzchni 12 hektarów. Pokoje dysponują balkon z fantastycznym widokiem na las.

Ośrodek oferuje również możliwość zostania prawdziwym rycerzem, uczestniczenia w turniejach, wypróbowania starożytnego drinka wikingów, jazdy na sankach, a nawet dołączenia do tańców etnicznych.

 

Mardan Palace SPA Resort 4 *

Dla tych, którzy chcą spędzić Nowy Rok z szykiem, ale nie wiedzą, gdzie wybrać się na Nowy Rok - skorzystaj z oferty Mardan Palace SPA Resort 4 *. Oprócz wakacji na nartach znajdą Państwo kompleks spa, kąpiele, basen, grotę solną. Wszystkie pokoje w hotelu zostały niedawno odnowione i urządzone w stylu europejskim. W hotelu znajduje się także narodowa restauracja i bar.

 

„Region huculski” w Jabłonicy

Relaks, czyste powietrze i niezapomniane krajobrazy ośnieżonych szczytów - wszystko to znajdziesz na terenie posiadłości „region huculski”. Znajduje się w miejscowości Jabłonica, w pobliżu popularnego ośrodka narciarskiego Bukowel.

 

„Villa Olena”

Korzystne ceny na obchody Nowego Roku oferuje kompleks hotelowy „Villa Olena”. Tam można odpocząć na stokach narciarskich Bukovel, zjeść i popływać w basenie. Panoramiczny widok z restauracji sprawi, że uroczystość będzie niezapomniana.

 

Baśniowy Lwów

Przynajmniej raz w życiu musisz znaleźć Lwów na Nowym Roku. W tym czasie miasto lśni innymi kolorami, pachnie grzanym winem i mandarynkami. Nawiasem mówiąc, w okresie noworocznym jarmark bożonarodzeniowy rozpocząć się we Lwowie, które są jedynymi celami w stylu europeanskim na Ukrainie.

 

Przytulne Czerniowce

Ciekawe, że w 2018 roku Czerniowce znalazły się w rankingu najlepszych miast Ukrainy na obchody Nowego Roku. To właśnie podczas świąt noworocznych przytulne uliczki Czerniowiec zamieniają się w bajkę. Miasto ma wiele eksponatów, które przyjemnie zachwycają nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

Ruslana Safonova

 

ŹródłoL 24tv.ua

 

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
2 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.