Hotel Premier Palace to jeden z centralnych hoteli w Kijowie, znany ze swojej stuletniej historii. Już w 1912 r. gościom zaoferowano nowoczesne udogodnienia, takie jak telefon, ciepła i zimna woda, aw 2001 r. Hotel Premier Palace został pierwszym pięciogwiazdkowym hotelem w Kijowie. Teraz jego budynek przyciąga uwagę fasadą i doskonałą obsługą, za każdym razem przypominając gościom, że hotel ma czym zaskoczyć.

 

Lokalizacja

Hotel Premier Palace położony jest przy bulwarze Tarasa Szewczenka. Ze względu na położenie widok z okien budynku można śmiało nazwać jednym z najbardziej inspirujących w mieście, z okien pokoji widać aleję topoli, która od 1842 r. jest własnością Kijowa. Blizko znajdują się główne atrakcje: Katedra Włodzimierza, Ogród Botaniczny. im Fomina, targ Besarabski, ulica Khreschatyk i Narodowe Muzeum Sztuki im. Bogdana i Barbarzyńcy Chanenki.

 

Goście-gwiazdy

Dumą każdego hotelu są sławni goście. Goście hotelu Premier Palace to gwiazdy biznesu, sztuki i nauki. Kiedyś gośćmi hotelu Premier Palace były takie osobistości, jak David Beckham, Jennifer Lopez, Elton John, Sophie Loren, May Musk. Arhiwum hotelu wskazuje, że w hotelu zatrzymało się około dwustu celebrytów.

 

Znaczenie historyczne

W budynku hotelu odbyły się spotkania o kluczowym znaczeniu na szczeblu państwowym. Paweł Skoropadsky zrezygnował y władzy w jednym z pokoi hotelowych w 1918 r., co oznaczało chęć narodu ukraińskiego do walki o wolność i niepodległość.

 

Sztuka

Kolekcja hotelowa obejmuje 274 obrazy, a dzieła sztuki w stylu vintage uzupełniają wnętrze pokoje. Hotel wspiera kreatywność artystów narodowych, dlatego ze szczególną miłością odnoszą się do obrazu ukraińskiego malarza Michaiła Deregusa „Wieczór na Placu św. Zofii” i twórczości Henry'ego Jagodkina „Obchody Iwana Kupala w starożytnej Rosji”. Współczesny wkład do kolekcji włożyła rzeźba „Złote buty Serge'a Lifara”.

 

Oznaki osobowości

Uważni goście hotelu z pewnością zwrócą uwagę na napis na dywanie w windzie - na pewno zbiegnie się z faktycznym dniem tygodnia. Restauracja Terracotta zachwyci śródziemnomorskimi i tradycyjnzmi daniami kuchni ukraińskiej, a w Apartamencie Prezydenckim wszyscy będą zachwyceni ilością książek w bibliotece: oryginalne klasyczne dzieła z literatury angielskiej, francuskiej, rosyjskiej, niemieckiej oraz całą kolekcję encyklopedii Broccus i Efron.

 

Ruslana Safonova

Źródło: https://vogue.ua/article/culture/living/priznaki-individualnosti-5-tayn-kotorye-hranit-premier-palace-hotel-v-kieve.html

 

Państwo: 

Komentarze

Wysłane przez Milagro (niezweryfikowany) w

Консультация и лечение психотерапевта (психолога) Консультация у психологов Консультация психолога в Киеве Рейтинг
психологов. Консультация у психолога.
Онлайн консультация. Услуги консультации психолога.
Психологи онлайн.

Wysłane przez Dollie (niezweryfikowany) w

Новые семейные расстановки. Духовные расстановки Системные перестановки.
Системно-семейные расстановки. Системно-феноменологический подход.

Духовные расстановки. Метод расстановок.

Wysłane przez Toney (niezweryfikowany) w

legends of runeterra, skyscanner американская
история ужасов 10 смотреть kinox, league
of graphs

Wysłane przez Christen (niezweryfikowany) w

У нас пять новых сериалов для настоящих фанатов дедективов.
Чики смотреть онлайн - все серии подряд смотреть в онлайн-кинотеатре.
Просматривайте по предпологаемой дате выхода, Сериалы жанра “Боевик”.
Кроме того все мы предлагает палитру
каналов Мега, HD НТН, 4K Футбол 1, прямой эфир Пятница, трансляция ТНТ4.

Strony

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
5 + 7 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.