Hotel Premier Palace to jeden z centralnych hoteli w Kijowie, znany ze swojej stuletniej historii. Już w 1912 r. gościom zaoferowano nowoczesne udogodnienia, takie jak telefon, ciepła i zimna woda, aw 2001 r. Hotel Premier Palace został pierwszym pięciogwiazdkowym hotelem w Kijowie. Teraz jego budynek przyciąga uwagę fasadą i doskonałą obsługą, za każdym razem przypominając gościom, że hotel ma czym zaskoczyć.

 

Lokalizacja

Hotel Premier Palace położony jest przy bulwarze Tarasa Szewczenka. Ze względu na położenie widok z okien budynku można śmiało nazwać jednym z najbardziej inspirujących w mieście, z okien pokoji widać aleję topoli, która od 1842 r. jest własnością Kijowa. Blizko znajdują się główne atrakcje: Katedra Włodzimierza, Ogród Botaniczny. im Fomina, targ Besarabski, ulica Khreschatyk i Narodowe Muzeum Sztuki im. Bogdana i Barbarzyńcy Chanenki.

 

Goście-gwiazdy

Dumą każdego hotelu są sławni goście. Goście hotelu Premier Palace to gwiazdy biznesu, sztuki i nauki. Kiedyś gośćmi hotelu Premier Palace były takie osobistości, jak David Beckham, Jennifer Lopez, Elton John, Sophie Loren, May Musk. Arhiwum hotelu wskazuje, że w hotelu zatrzymało się około dwustu celebrytów.

 

Znaczenie historyczne

W budynku hotelu odbyły się spotkania o kluczowym znaczeniu na szczeblu państwowym. Paweł Skoropadsky zrezygnował y władzy w jednym z pokoi hotelowych w 1918 r., co oznaczało chęć narodu ukraińskiego do walki o wolność i niepodległość.

 

Sztuka

Kolekcja hotelowa obejmuje 274 obrazy, a dzieła sztuki w stylu vintage uzupełniają wnętrze pokoje. Hotel wspiera kreatywność artystów narodowych, dlatego ze szczególną miłością odnoszą się do obrazu ukraińskiego malarza Michaiła Deregusa „Wieczór na Placu św. Zofii” i twórczości Henry'ego Jagodkina „Obchody Iwana Kupala w starożytnej Rosji”. Współczesny wkład do kolekcji włożyła rzeźba „Złote buty Serge'a Lifara”.

 

Oznaki osobowości

Uważni goście hotelu z pewnością zwrócą uwagę na napis na dywanie w windzie - na pewno zbiegnie się z faktycznym dniem tygodnia. Restauracja Terracotta zachwyci śródziemnomorskimi i tradycyjnzmi daniami kuchni ukraińskiej, a w Apartamencie Prezydenckim wszyscy będą zachwyceni ilością książek w bibliotece: oryginalne klasyczne dzieła z literatury angielskiej, francuskiej, rosyjskiej, niemieckiej oraz całą kolekcję encyklopedii Broccus i Efron.

 

Ruslana Safonova

Źródło: https://vogue.ua/article/culture/living/priznaki-individualnosti-5-tayn-kotorye-hranit-premier-palace-hotel-v-kieve.html

 

Państwo: 

Komentarze

Wysłane przez Milagro (niezweryfikowany) w

Консультация и лечение психотерапевта (психолога) Консультация у психологов Консультация психолога в Киеве Рейтинг
психологов. Консультация у психолога.
Онлайн консультация. Услуги консультации психолога.
Психологи онлайн.

Wysłane przez Dollie (niezweryfikowany) w

Новые семейные расстановки. Духовные расстановки Системные перестановки.
Системно-семейные расстановки. Системно-феноменологический подход.

Духовные расстановки. Метод расстановок.

Wysłane przez JamesDyery (niezweryfikowany) w

cialis pills: <a href=" http://tabsrxst.com/# ">tadalafil without a doctor's prescription</a> - tadalafil without a doctor's prescription
propecia costs

Strony

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.