16 lutego ukraińska Angelika Terluga zdobyła złoty medal na Karate1 Premier League Karate Championships, które odbyły się w Dubaju, zgodnie z oficjalną stroną World Karate Federation. W finale kategorii wagowej do 55 kilogramów Angelika pokonała Egipcjanina Yassmin Attię z wynikiem 1: 0.

 

Dzięki zwycięstwu na turnieju Terluga uzyskała licencję na Olimpiadę 2020 i stała się pierwszą ukraińską karateką występującą na igrzyskach olimpijskich.

 

Karate1 Premier League to pierwsza ważna seria turniejów organizowana pod patronatem Światowej Federacji Karate. Kolejny etap konkursu odbędzie się w Salzburgu w Austrii od 28 lutego do 1 marca. W 2020 r. Będzie sześć etapów.

 

Tłumaczenie: Ruslana Safonova

Źródło: https://gordonua.com

 

Państwo: 

Komentarze

Wysłane przez IvcHP (niezweryfikowany) w

Drug information. Drug Class. <a href="https://prednisone4u.top">where can i get cheap prednisone without a prescription</a> in the USA. Some about medicines. Get information now.
<a href=http://www.topmedee.mn/i/894>All what you want to know about drug.</a> <a href=http://www.80forest.co.kr/board.read?mcode=1512&gubun=sub&id=10&num=7>Best information about medicines.</a> <a href=http://japaninfo.jp/recuruitforum/?mod=document&uid=249#kboard-comments-... what you want to know about medicament.</a> 7d7b3b3

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
7 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.