Już 4 marca w stolicy Pałacu Sportu odbędzie się duży koncert solowy pierwszej ukraińskojęzycznej grupy, która znajduje się w pierwszej dziesiątce GlobalShazam. Ich praca wideo nad utworem „Плакала” obejrzano dziś ponad 300 milionów razy. Grupa stała się absolutnym rekordzistą wśród ukraińskich artystów pod względem poglądów. Wszystko to dotyczy grupy KAZKA.

 

Solistka KAZKA Alexandra Zaritskaya zapowiedziała współpracę ze słynnym szwajcarskim zespołem KADEBOSTANY na koncie Instargam 4 marca:

 

«Siedzisz? Usiądź! Nie żartuję! Mam dla ciebie dobrą wiadomość! Wreszcie mogę powiedzieć, kto stanie się naszym tajnym gościem i partnerem w zbrodni 4 marca w Kijowskim Pałacu Sportowym! *bęben* *intensywna muzyka* Wszystko, czego się poddaję! Przez miesiąc na koncercie w Kijowie będziemy śpiewać z naszym przyjacielem, niesamowitym artystą ze Szwajcarii — KADEBOSTANY!» Piosenkarka napisał na portalu społecznościowym Instagram.

 

4 marca odbędzie się pierwsza prezentacja na żywo nowego albumu KAZKA - NIRVANA. Wraz z reżyserem Anatolijem Erokhinem i zespołem grupa przygotowuje pokaz świetlny na dużą skalę, który za miesiąc będzie prezentowany w Kijowskim Pałacu Sportowym.

 

Tłumaczenie: Ruslana Safonova

Źródło: https://newsyou.info/gruppa-kazka-spoet-vmeste-s-mirovoj-sensaciej-iz-shvecarii

 

Państwo: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
7 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.