Zdjęcie: tdnu.ru

 

Siergiej Grigoryan z przedstawicielstwa ANIF w Rosji mówił o sposobie stabilnej poprawy zniszczonej historii kredytowej.

 

Według ToDay News Ufa w odniesieniu do „Rossijskoi Gaziety”, mieszkańcom Rosji powiedziano, jak poprawić swoją historię kredytową. Przede wszystkim, zdaniem eksperta, nie ma potrzeby kontaktowania się z firmami, które obiecują, że szybko pomogą skorygować dane w BIK. Podkreśla się, że historię można korygować tylko w perspektywie dwu-trzyletniej.

 

Siergiej Grigorian powiedział: „Historię kredytową wspomina się zwykle tylko w sytuacji, gdy pieniądze są pilnie potrzebne, ale bank ich nie wydaje. W tej sytuacji nic nie można zrobić. Można tylko pomyśleć o przyszłości i zacząć stopniowo przywracać rating”.

 

Najczęstszymi przyczynami obniżenia oceny są opóźnienia w płatnościach, a także długi z tytułu mieszkania i usług komunalnych, upadłość oraz różne niezapłacone grzywny. Ponadto przyczyną jest częste odnoszenie się do historii kredytowej, błędy bankowe, a także oszuści. Te ostatnie problemy należy rozwiązać za pomocą oświadczeń, ale cała reszta jest eliminowana w następujący sposób: karta kredytowa, karty kredytowe z odroczeniem spłaty, towary na kredyt, różne programy bankowe, otwarcie lokaty, zamknięcie długu pozabankowego.

 

Wcześniej informowaliśmy, że Duma Państwowa zmieniła procedurę przyznawania części emerytur obywatelom Federacji Rosyjskiej.

 

Źródło: https://tdnu.ru/article/finance/grazhdanam-v-rossii-rasskazali-kak-uluchshit-svoyu-kreditnuyu-istoriyu/?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop

Autorka: Anastasiia Ilina

Tłumaczył: Michał Wójtowicz

Państwo: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.