Rosyjski "Forbes" przygotował ranking 50 najlepszych pracodawców w Rosji. Lista opublikowana jest na stronie internetowej magazynu "Forbes".

Miejsce na liście było określone na podstawie następujących kryteriów: wynagrodzenie, warunki pracy, pakiet socjalny, wewnątrz korporacyjne szkolenia, tworzenie miejsc pracy, rozwój infrastruktury w regionach działalności, popyt, troska o ekologię i dobroczynność.

Pierwsze miejsce w rankingu na czele "Nornickel". Firma zapewnia pracownikom szeroki pakiet socjalny i wysokie średnie wynagrodzenia. Ponadto, "Nornickel" inwestuje ogromne pieniądze w ochronę środowiska i cele charytatywne.

Na drugie miejsce awansowała wydobywająca złoto firma "Polyus", należąca do rodziny Sulejmana Kerimowa. Wysoką pozycję w rankingu firmie zapewniło połączenie wysokich wynagrodzeń i pełnego pakietu socjalnego.

Na trzecim miejscu znajduje się "Gazprombank", w którym są najwyższe pensje, a na czwartym — rosyjska IT-firma "Yandex", która stała się liderem w kryterium "Warunki pracy". Pierwszą piątkę rankingu zamknęła duża firma, zajmująca się wydobyciem metali szlachetnych — Polymetal International. W firmie są jedne z najwyższych wynagrodzeń w branży.

Agnieszka Pańko

Źródło: 5-tv.ru

 

Państwo: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
4 + 14 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.