W Gosdumie prowadzone są dyskusje, dotyczące wprowadzenia zakazu kupowania samochodów przez Rosjan, którzy nie posiadają własnego garażu, nie wynajmują go oraz dla osób, które nie mają swojego miejsca parkingowego.

Pomysł ten uzyskał poparcie ze strony Stowarzyszenia Pieszych oraz Ogólnorosyjskiego Stowarzyszenia Automobilistów ze względu na to, iż obawiają się oni zniszczenia terenów zielonych i przepełnienia niedozwolonych dla kierowców miejsc samochodami. Początkowo dana inicjatywa docierała z regionów, których mieszkańcy skarżyli się na to, że przestrzenie między budynkami mieszkalnymi zamieniły się w parkingi, a samochody stoją nawet na placach zabaw.

Istnienie problemu potwierdzają urzędnicy, rozwiązać go można poprzez budowę parkingów, ale do tego niezbędne są wolne tereny. Zdaniem prezesa Ogólnorosyjskiego Stowarzyszenia Automobilistów Walerija Soldunowa, należy rozpocząć budowę parkingów wielopoziomowych, zobowiązać właścicieli samochodów do wynajęcia lub wykupienia w nich miejsc. Trzeba także wprowadzić nowe zasady nabywania i eksploatacji środków transportu.

Stowarzyszenie Pieszych wychodzi z założenia, że państwo powinno udostępniać bezpłatnie jedno miejsce parkingowe na rodzinę, jednak w przypadku zakupu dodatkowych samochodów, konieczne powinno być zaopatrzenie się w garaż lub miejsce parkingowe. Podobne przedsięwzięcia wprowadzono w Europie i Chinach. Zdaniem Wiaczesława Lysakowa, deputowanego z Gosdumy i kierownika "Automobilnej Rosji", takie zmiany mogą przyczynić się do zatrzymania rozwoju przemysłu motoryzacyjnego.

 

Tłumaczenie: Noemi Grześkowiak

Źródło: https://lenta.ru/news/2019/02/16/auto/

 

 

Państwo: 
Dział: 

Komentarze

Wysłane przez OfdND (niezweryfikowany) w

Medicine information for patients. Short-Term Effects. <a href="https://prednisone4u.top">how can i get generic prednisone online</a> in USA. Best information about pills. Get now.
<a href=https://www.htus.ac.kr/board/board.php?b_id=015&page=6&w_id=2533>Best what you want to know about drugs.</a> <a href=https://almohaimeed.net/m/ar/324>Everything information about medication.</a> <a href=https://amp.en.vaskar.co.in/translate/1?to=ru&from=en&source=Medicament%... trends of medicines.</a> 7b0599b

Wysłane przez Ashli (niezweryfikowany) w

Новинки фільми, серіали, мультфільми 2021 року,
які вже вийшли Ви можете дивитися українською на нашому сайті link

Strony

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.