Tytuł oryginalny: Narodowy Zarząd Antykryzysowy w najbliższym czasie zacznie dodawać (?) delegatów Wszechbiałoruskiego Zgromadzenia Ludowego do list sankcyjnej

 

Narodowy Zarząd Antykryzysowy pod przywództwem członka prezydiumu Rady Koordynującej Pawła Łatuszko zamierza w najbliższym czasie przedstawić plan „delegitymizacji Wszechbiałoruskiego Zgromadzenia Ludowego” i zacząć prace nad dodawaniem delegatów Zgromadzenia do list sankcyjnych.

 

Wcześniej prezes NZA (biał. NAU), Paweł Łatuszko, zwrócił się do delegatów Wszechbiałoruskiego Zgromadzenia Ludowego i poinformował ich o możliwych następstwach udziału w Zgromadzeniu.

 

Już układają się listy delegatów, jednak rzeczywistych przedstawicieli narodu wśród nich nie ma. „Zasięg socjalnego podłoża bazy tego zebrania jest oczywisty, to mówi o braku zaufania nielegalnego prezydenta do wszystkiego oprócz kieszonkowej nomenklatury. Każdy marionetkowy delegat będzie automatycznie wniesiony do Księgi Rejestru Sprawców Przestępstw, a działalności Zgromadzenia jak organizowanej grupy przestępczej będzie dana ocena prawna” – poinformował Łatuszko.

 

Również podkreślił, że będzie walczył o sankcję dla wszystkich uczestniczących w VI Wszechbiałoruskim Zgromadzeniu Ludowym.

 

W NZA wyjaśnili, że procedura dodawania delegatów do listów sankcyjnych nie jest rozpoczęta, ale na implementację długo czekać nie będziemy.

 

W najbliższym czasie NZA i „Ludzie sumienne” przedstawią plan delegitymizacji Wszechbiałoruskiego Zgromadzenia Ludowego i zerwania podjęcia wszystkich planowanych antykonstytucyjnych decyzji, po czym NZA zacznie układanie list sankcyjnych.

 

Warto przypomnieć, że tydzień temu startowała elekcja delegatów Wszechbiałoruskiego Zgromadzenia Ludowego, które odbędzie się 11-12 lutego. Już stało wiadomo, że w celu „podjęcia historycznych decyzji” do stolicy pojadą tylko „zatwierdzoni przez samą górę” deputowani oraz członkowie organizacji pozarządowych.

 

Autor: Elena Tołkaczewa

Tłumaczenie: Anita Prykhodko

Źródło: https://news.tut.by/economics/713973.html

Państwo: 
Dział: 

Dodaj komentarz

Zwykły Tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
14 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.