Określono skład ukraińskiej reprezentacji piątego etapu Pucharu Świata w Biathlonie
Skład ukraińskiej reprezentacji narodowej szóstego etapu Pucharu Świata w Biathlonie, który odbędzie się w słoweńskiej Pokljuce, został określony, donosi Biathlon.com.ua. W drużynie narodowej Ukrainy wystąpią Elena Pidgrushnaya, Julia Jima, Daria Blashko, Anastasia Merkushina, Nadezhda Belkina i Julia Zhuravok.
Trzecia ukraińska tenisistka opuściła Australian Open
Według oficjalnej strony turnieju ukraińska tenisistka Kateryna Kozlova opuściła Australian Open 2020, który odbywa się w Melbourne po pierwszej rundzie.
0,02 sekundy nie wystarczyło, aby ukraiński pływak wygrał turniej w Chinach
Dwa medale zostały zdobyte jednocześnie przez ukraińskich pływaków na pierwszym etapie FINA Champions Series w chińskim Shenzhen.
Szachtar zarobił 47,2 mln EUR za udział w sezonie Pucharu Europy 2018/19, Dynamo - 16,4 mln EUR
Szachtar opuścił Puchar Europy w sezonie 2018/19 w 1/16 finału Ligi Europy, przegrywając z niemieckiemu Eintracht. Dynamo wystartował w 1/8 finału Ligi Europy z angielskim Chelsea.
Ukraiński klub siatkówki „Barkom-Kazhany” pokonał PAOK i dotarł do 1/8 finału Pucharu СEV
W pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Europy w piłce siatkowej VK Barkom-Kazhany zagrał z grecką drużyną PAOK z wynikiem 1:3 i wygrał 3-0 w meczu powrotnym.
Nikita Łobastow zdobył złoto w supersprincie letnich Mistrzostw Świata juniorów
Białorusin Nikita Łobastow zdobył złoty medal w supersprincie MŚ juniorów w biathlonie,które odbywały się w Raubiczach,jak informuje korspondent BELTA.
„Ukraiński pięściarz Usik weźmie udział w pierwszym pojedynku w wadze superciężkiej 12 października”
Rywalem ukraińskiego pięściarza Aleksandra Usika w jego pierwszym starciu w kategorii superciężkiej będzie Carlos Takam z Kamerunu.Ich pojedynek nie odbył się 25 maja z powodu kontuzji Usika.
„Białoruscy wioślarze zdobyli złoto i brąz na młodzieżowych mistrzostwach Europy”
Władysław Poleszko i Matwiej Szałak jako pierwsi pokonali dystans 1000m łodzią,Stanisław Dajneko i Władysław Litwinow zajęli 3 miejsce na tym samym dystansie płynąc kajakami.
„Ceremonia otwarcia II Igrzysk Europejskich odbyła się na mińskim stadionie Dynamo”
21 czerwca w Mińsku na stadionie „Dynamo” odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia II Igrzysk Europejskich 2019r.
Ogłoszono datę pojedynku Usyk vs Joshua
Będę walczył z tobą, jeśli będziesz miał pas mistrzowski – Łomaczenko ostro odpowiedział Lopezowi
Mistrz świata w wadze lekkej w wersjach WBA i WBO Wasyl Łomaczenko jest gotowy do walki z Teofimo Lopezem. Ale ten musi posiadać pas mistrzowski.
Łomaczenko zwyciężył przez zabójczy nokaut w walce o mistrzostwo
Mistrz świata w wersjach WBO i WBA wagi lekkiej Wasyl Łomaczenko (13-1, 10 KO) błyskawicznie obronił swoje pasy w walce z Brytyjczykiem Anthonym Crollą (34-7-3, 13 KO).
Uczestnicy rajdu z Pekinu dojechali do Moskwy
Uczestnicy rosyjsko-chińskiego rajdu „Droga przyjaźni” przybyli do Moskwy; we wtorek 4 czerwca w parku „Sokolniki” ich przywitali z uroczystościami przedstawicieli ambasady ChRL w Moskwie, posól Rosji w Chinach Andrej Denisow, dziennikarzy i znajomi, informuje Sputnik.
Najlepszy strzelec Rosji może udać się do London Arsenal
Striker rosyjskiej drużyny i CSKA Moskwa piłkarz Fedor Chalov może kontynuować karierę zawodową w Anglii. Według Sky Sports, jednym z pretendentów do 21-letniego napastnika jest londyński „Arsenal”. Obecny kontrakt gracza z klubem armii jest obliczany do lata 2022 roku. W sezonie zakończonym rosyjską Premier League (RPL) Chalov został najlepszym
„Ukraińska tenisistka ustanowiła osobisty rekord w rankingu światowym”
Ukrainka Diana Jastremska po zwycięstwie na turnieju w Strasburgu ustanowiła własny rekord w rankingu najlepszych tenisistek świata.
Gruziński kajakarz wygrał na etapie Pucharu Świata w Polsce
Gruziński kajakarz Zaza Nadiradze został zwycięzcą etapu Pucharu Świata na dystancji 200 metrów, który w te dni odbywa w Poznaniu. Gruzin wyprzedził zawodowców z Kazachstanu i Białorusi.
Pojedynek brytyjskiego mistrza Anthony'ego Joshua i Oleksandra Usyka odbędzie się nie później niż wiosną przyszłego roku. O tym poinformował promotor obu bokserów Eddie Hearn.